Popüler Kına Taht Modelleri 25ARA
Popüler Kına Taht Modelleri

Kına gecelerinin ihtişamını artıran olmazsa olmaz parçası kına tahtlarıdır. Eskiye göre daha ayrıntılı ve şaşalı olan bu gece, küçük bir düğün olarak adlandırılabilir.

Hem hüznün hem de mutluluğun bir arada yaşandığı bu gecede sevdikleriyle birlikte eğlenen çiftin özel bir alanı vardır. Ama kına tahtları sadece geline ait özel bir alandır. Ülkemizde yaygın olarak sadece gelinler için olanı tercih edilmektedir. Gelin ve damadın kullanabileceği 2 kişilik kına tahtları da mevcuttur.

Gelin ve damadın tercihine göre belirlenen konsepte uygun olarak süslenen taht büyüleyici güzelliği ile hazırdır. Görkemi ve heybeti ile âdete kendinizi sultan gibi hissetmenizi sağlar.

Büyük bir özenle dizayn edilmiş olan taht gelinin muhteşem görüntüsünün altında kalmadan bu güzelliği tamamlamalıdır.

Yeni trendlerin gelenek ve görenekler ile harmanlanması bu eğlenceleri daha da vazgeçilmez kılıyor. Yalı bahçeleri, lüks oteller, yatlar ya da uluslararası mekanlar kına geceleri için özenle seçiliyor ve A’dan Z’ye sadece hayal etmek yetiyor. Yeni trendlerimizde kına tahtı yerine daha fazla salıncak ve gazebo modelleri ön plana çıkıyor. Eskiden kırmızıya sadık kalan kına modası; şimdilerde farklı olarak fuşya, siyah, gold ve dore tonları ise daha yoğun tercih ediliyor.

Kına taht modellerinden bazıları;
Gazebo ve Osmanlı model taht, Cibinlikli taht, Salıncak taht, Kuğu model taht, Osmanlı sedir kına tahtı, 3’lü kafes taht modelleri bunlardan bazılarıdır.

Kına gecelerinin ihtişamını artıran olmazsa olmaz parçası kına tahtlarıdır. Eskiye göre daha